Перейти до основного вмісту
Реалізація студентами права на академічну мобільність

19 лютого 2024 року викладачі, стейхолдери та студенти денної форми навчання, які навчаються на другому (магістерському) рівні вищої освіти, узагальнили в онлайн форматі результатами проходження виробничої практики «Виробнича (логопедична) практика в закладах освіти та ІРЦ»  за освітньо-професійною програмою «Логопедія».

Під час обговорення особливостей організації, проходження та результатів виробничої практики директори баз практики висловили ряд пропозицій для оптимізації та покращення подальшої її організації. Результати обговорення будуть реалізовані в процесі перегляду та вдосконалення ОПП "Логопедія" для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, а зокрема при внесені змін в робочі програми, силабуси виробничих логопедичних практик та інших освітніх компонент. Одну з таких пропозицій від імені директора бази практики Ганни ЛОЗИНСЬКОЇ (директора-координатора Фундації PORTA VITAE (м. Пйотркув Трибунальський, Польща) було озвучено при підведення підсумків проходження практики студенткою-магістранткою Аліною ЧЕБЕНЄЄВОЮ, а саме: внести до циклу обов'язкових освітніх компонент програми ОК "Діагностична та логокорекційна робота осіб з порушенням мовлення".

Також Аліна ЧЕБЕНЄЄВА запропонувала конкретизувати назву вибіркової компоненти "Технології арт-педагогіки та арт-терапії у роботі з
дітьми".

Захист практики дозволив засвідчити про цікавий досвід, активну і продуктивну співпрацю студентів, вміння планувати, організовувати й презентувати свою роботу, їхню готовність до здійснення професійної діяльності та зорієнтованість на подальше навчання і вдосконалення фахових й особистісних компетентностей.

Бажаємо майбутнім логопедам успішно продовжити й плідно завершити здобуття омріяної професії й досягати бажаного у мирній Україні!

фото
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності